Без вихідних 8:00-21:00
Майстри працюють в бахілах і масках.

 UA
 RU
Вам передзвонити за 30 сек?
Оформити заявку!

Монтаж/заміна/ремонт розеток
Встановлення накладної розетки/вимикача (для відкритої проводки) - 150 грн
Встановлення внутрішньої розетки/вимикача у готовому місці - 150 грн
Монтаж установочної коробки (підрозетника) під розетку/вимикач - 100 грн
перенос вимикача/розетки (демонтаж+монтаж)+прокладання кабелю - 300 грн

Ціни на підключення та заміну, перенесення розеток в Одесі. Актуальні на 02.04

Досвідчені та приємні у спілкуванні майстри вирішать ваше питання вже сьогодні!
300+ замовлень щодня! Досвід – від 10 років. Гарантія
9870 реальних відгуків доступні на сайті

 

 • цена на услуги

  Вас цікавить ціна?

  Передзвонимо за 30 секунд та назвемо максимально точну вартість роботи

 • качество услуг

  Важлива якість?

  Відбираємо приблизно 1 майстра з 10.
  Інші працюють у наших конкурентів:)

 • срочный выезд мастераи

  Майстер потрібний терміново?

  Приїжджаємо протягом доби.
  Але за наявності майстрів можемо бути у вас через 1-2 години (дзвоніть!)

 • мастер будет вовремя

  Ви цінуєте свій час?

  Приїжджаємо вчасно або попереджаємо про затримку заздалегідь!
  Доставляємо необхідні матеріали, позбавляючи вас зайвих турбот

 • профессиональные мастера

  Ми вас поважаємо.

  Виключені хамство, перегар та неохайний вигляд

1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
Пишаємося, що нам довіряють:
Вас цікавить ціна? Передзвонимо за 30 секунд та назвемо максимально точну вартість роботи. Пояснимо, від чого може змінитися.
Важлива якість?  Відбираємо приблизно 1 майстра з 10. Інші працюють у наших конкурентів або шукають клієнтів на дошках оголошень :)
Майстер потрібний терміново?  Зазвичай приїжджаємо протягом доби. Але за наявності майстрів можемо бути у вас через 1-2 години (дзвоніть!)
Ви цінуєте свій час? Приїжджаємо вчасно чи попереджаємо про затримку заздалегідь! Доставляємо необхідні матеріали, позбавляючи вас зайвих турбот.
Ми вас поважаємо. Виключено хамство, перегар та неохайний вигляд.

Питання, відгуки, пропозиції:

Додати питання чи відгук

На этой странице размещены отзывы по направлению работ "Монтаж/заміна/ремонт розеток", а на других страницах сайта Вы сможете найти более 2000 отзывов о нашей работе от реальных клиентов.


ОтменитьДобавить комментарий


5+3=
* поля обязательные для заполнения

Встановлення розеток –

робота, яка під силу кожному!

 

Монтаж розеток – це, мабуть, одна з найпоширеніших побутових робіт по дому. Розеткова група постійно розхитується постійним втиканням-вийманням виделок електроприладів. Часто виникає необхідність у нових роз'ємах – існуючих у квартирі електророзеток просто не вистачає на ті аксесуари, що є у нас. Та й перенесення розетки – досить часта потреба після оновлення інтер'єру кімнати.

У питаннях, пов'язаних з електрикою, слід покладатися на профільних фахівців. Тим більше, що вартість встановлення розетки по Одесі порівняно невисока. Однак якщо у Вас є досвід, знання та вміння, а також необхідний інструмент (викрутки та плоскогубці, індикатор напруги, ножик для зачистки клем), спробуйте встановити розетку у ванній, замінити в кімнаті та полагодити на кухні самостійно.

Встановлення розетки починається з покупки

Насамперед визначитеся з тим, що Ви власне братимете. Розрізняють накладні (зовнішні) та внутрішні (втоплювані) розетки.

Розетки, що втоплюються, виглядають органічно, але встановити їх складніше. Для цього потрібно дриль вибивати гніздо під неї, працювати молотком і зубилом. Набагато менше мороки з накладною розеткою – просто наклали на декоративне покриття стіни та й усе. Якщо проводиться встановлення розеток в гіпсокартон або здійснюється заміна старої розетки на євро, це – найкращий з варіантів!

Окрім того, вибір модуля залежить від кількості елементів на ньому. Так, це може бути одиночна розетка або група з вимикачем, є у продажу та розетки з телефонними та Інтернет висновками.

Монтаж – покрокова інструкція

Перше, що потрібно зробити під час роботи з електрикою – знеструмити квартиру. Повністю. Візьміть індикатор напруги та переконайтеся, що електрики дійсно немає.

Встановлення нової розетки. Якщо ви встановлюєте нову розетку, вам потрібно за допомогою електродриля або перфоратора зробити отвір під підрозетник.

Болгаркою свердліть канавку під проводку. Але якщо у Вас порівняно новий ремонт і косметика в найближчі Ваші плани не входить, не штробіть стіни. пустіть провід поверх шпалер. Потім його можна буде задекорувати плінтусом (внизу) і приховати під монтажним коробом (на стіні).
Підрозетник вставляйте в отвір, замазуйте алебастром або шпаклівкою.

Далі з'єднайте підвідний провід з проводом коробки – як сполучний елемент майстра рекомендують використовувати мідні гільзи. Для міцності затисніть гільзу плоскогубцями. Після цього з'єднайте провід з розеткою. Всі! Роботу виконано.

Установка подвійної розетки, групи з декількома елементами проводиться так само – тільки з'єднань більше.

Заміна розетки. Зніміть кришку розетки – для цього викруткою акуратно відкрутіть з поверхні кріплення. Виймайте з підрозетника саму розетку. Коли розетка буде у Вас в руках, відкручуйте на клемах гвинти та від'єднуйте її від електричного кола.

Звертаємо Вашу увагу на умовні позначення, які застосовуються в електромонтажних роботах. Так, «нуль» традиційно позначають синім кольором, «земля» - це жовтий або зелений, фаза – чорний чи коричневий.

Зафіксуйте дроти в клемах. Перевірте, чи є заземлення. Зберіть коробку (акуратно закручуючи гвинти – поперемінно, щоб розетка не перекосилася всередині коробки). От і все!

Можете викликати майстра у Ваш район та за місто:

Фонтан, Дерибасівка, Центр, Молдова, Аркадія. Пересип, Селище Котовського, Чубаївка, Таїрове, Іллічівськ та Застава-1, Застава-2, Черемушки, Воронцовка, Млини, Лузанівка, Сахалінчик.


Популярные услуги:

подключение узо
подключение люстры с пультом
подключение духовки и варочной поверхности
штробление стен под проводку цена
монтаж потолочных светильников
подключение электроплит
подключение варочной панели
монтаж электрощитового оборудования
установка розеток
установка выключателя в бетоне