Без вихідних 8:00-21:00
Ми відпочиваємо разом з Вами 5 травня

 UA
 RU
Вам передзвонити за 30 сек?
Оформити заявку!

Встановлення, заміна фільтрів для води
встановлення фільтра під мийку - 650 грн
встановлення фільтра на всю систему - 1100 грн
заміна картриджа, шт - 250 грн
встановлення фільтра зворотнього осмосу - 900 грн

Базові ціни на послугу встановлення/заміни фільтрів. Актуальні на 01.05. Мін. замовлення - 500грн, залежно від району та завантаження майстрів.

Досвідчені та приємні у спілкуванні майстри вирішать ваше питання вже сьогодні!
300+ замовлень щодня! Досвід – від 10 років. Гарантія
9870 реальних відгуків доступні на сайті

 

 • цена на услуги

  Вас цікавить ціна?

  Передзвонимо за 30 секунд та назвемо максимально точну вартість роботи

 • качество услуг

  Важлива якість?

  Відбираємо приблизно 1 майстра з 10.
  Інші працюють у наших конкурентів:)

 • срочный выезд мастераи

  Майстер потрібний терміново?

  Приїжджаємо протягом доби.
  Але за наявності майстрів можемо бути у вас через 1-2 години (дзвоніть!)

 • мастер будет вовремя

  Ви цінуєте свій час?

  Приїжджаємо вчасно або попереджаємо про затримку заздалегідь!
  Доставляємо необхідні матеріали, позбавляючи вас зайвих турбот

 • профессиональные мастера

  Ми вас поважаємо.

  Виключені хамство, перегар та неохайний вигляд

1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
Пишаємося, що нам довіряють:
Вас цікавить ціна? Передзвонимо за 30 секунд та назвемо максимально точну вартість роботи. Пояснимо, від чого може змінитися.
Важлива якість?  Відбираємо приблизно 1 майстра з 10. Інші працюють у наших конкурентів або шукають клієнтів на дошках оголошень :)
Майстер потрібний терміново?  Зазвичай приїжджаємо протягом доби. Але за наявності майстрів можемо бути у вас через 1-2 години (дзвоніть!)
Ви цінуєте свій час? Приїжджаємо вчасно чи попереджаємо про затримку заздалегідь! Доставляємо необхідні матеріали, позбавляючи вас зайвих турбот.
Ми вас поважаємо. Виключено хамство, перегар та неохайний вигляд.

Питання, відгуки, пропозиції:

Додати питання чи відгук

На этой странице размещены отзывы по направлению работ "Встановлення, заміна фільтрів для води", а на других страницах сайта Вы сможете найти более 2000 отзывов о нашей работе от реальных клиентов.


ОтменитьДобавить комментарий


5+3=
* поля обязательные для заполнения

Встановлення фільтра для води - справа нескладна

Якби ми використовували воду з кранів у тому вигляді, в якому вона тече по трубах, то наші б організми та побутова техніка почали б хворіти та ламатися. Тому, щоб цього не сталося, необхідно очистити воду спеціальними фільтрами. Насамперед вода пройде через фільтр грубої очистки і звільнитися від механічних забруднень. Далі настане черга тих фільтрів, які розчиняють шкідливі та непотрібні речовини у воді.

Який фільтр встановити?

Ви можете звернутися за порадою до фахівця, прочитати корисну статтю, але остаточний вибір все-таки за Вами. Адже фінансовий облік Ви ведете і Вам вирішувати, чи зможете Ви взяти більш якісний та дорогий фільтр або звичайну модель зі знімними картриджами, які періодично треба міняти. Тільки фахівці не радять купувати такі фільтри через низький ресурс роботи та не дуже хорошу якість води.

Інша справа фільтри-насадки. Їх можна надіти прямо на кран. Виробники вкладають у комплект спеціальні втулки, щоб надіти фільтр на гладкий кран. Якщо ви не знайшли в упаковці такі деталі – з легкістю знайдете у будівельному магазині.

Що потрібно робити перед встановленням фільтра для води?

Маються на увазі ті моделі, які встановлюють під мийку. Природно обов'язково прочитайте інструкцію з установки, яка додається до фільтра.  Переконайтеся, що сервісна служба не встановлює бездротові апарати.

Переконайтеся, що фільтру вистачить місця під раковиною і не встановлюйте його в занадто спекотному місці.

Встановлення крана для відфільтрованої води

З певною моделлю фільтрів пропонують спеціальні крани для питної очищеної води.  Кран потрібно буде встановити на мийку або стільницю, окремо від звичайного крана з холодною та гарячою водою.

Вам доведеться підготувати у стільниці спеціальний отвір для крана. Вибирайте для цього гостре свердло, щоб не пошкодити поверхню столу. Попередньо потрібно змастити місце, де свердлитимете жиром і можна свердлити.

Будьте дуже обережні при свердлінні такого матеріалу, як нержавіюча сталь, її легко можна зіпсувати свердлом. Якщо у Вас гранітне миття – краще використовуйте переможний свердло, в самому процесі поливаючи те місце, де буде отвір холодною водою, адже свердло може перегрітися.  А ось з приводу дерев'яних стільниць не варто переживати, все проходить дуже швидко і легко.

Підключення води до фільтра

Вам потрібно буде зробити відгалуження від основної водопровідної системи, в якій тектиме вода вже у фільтр. Для цього, звичайно ж, спочатку потрібно перекрити подачу води і позбавитися її залишків. Далі потрібно від'єднати шланг, що з'єднує звичайний кран і трубу з холодною водою. Після цього можете встановлювати спеціальний адаптер на трубу з холодною водою. Не забудьте про ущільнювачі (стрічку Фум, герметик). Тепер підключайте трійник і вставте туди шланг, який нещодавно від'єднували, а також кран для побутового фільтра, попередньо ущільніть різьблення.

Збираємо фільтр для води

У комплекті Ви знайдете фільтр та картриджі, перехідник на три отвори, пластикові трубки, спеціальний кран, щоб відключати фільтр від водопроводу, шайби, спеціальні прокладки та ключ, щоб відвертати корпус пристрою.

Спочатку Вам потрібно під'єднати до фільтра пластикові шланги, не забудьте перед цим дістати заглушки та півкільця. Тепер вставте у цанги шланг. Він повинен проходити до кінця з великим зусиллям. Для того щоб дістати шланг назад, потрібно натиснути на цангу викруткою і при цьому витягнути шланг (заздалегідь зніміть півкільце, щоб витягти шланг). Як повернете шланг на місце, не забудьте і про півкільце для точної фіксації.

 Ви вже підключили фільтр з боку входу до крана з холодною водою за допомогою шланга, а вихід з'єднали з краном відфільтрованої води? Тоді потрібно надіти гайку на штуцер крана з холодною водою та закрутити її.

Тепер встановіть кран у стільницю, попередньо вдягніть шайбу і затягніть гайки (накрутіть на трубку з різьбленням гайку кріплення). Коли Ви вже підключите кран із очищеною водою до пластикового шлангу, надягніть на нього пістон. Його потрібно вставити в трубку і вперти в стільницю, при цьому дотримуючись. Слідкуйте за тим, щоб трубка не доходила до краю пістону на кілька міліметрів. На інший кінець пластикового шланга надягніть цанговий затискач.

Перевіряємо стан фільтру для води

Не відкладайте це потім, обов'язково перевірте всі з'єднання на момент протікання. Не забудьте відкрити подачу води. Будьте уважні до таких місць, як з'єднання шлангу на вході та виході та місце підключення шлангу до фільтра. Все сухо та правильно працює – вітаємо, Ви підключили фільтр!

Перед тим, як пити воду, відкрийте кран із питною водою і дайте їй протікати протягом декількох хвилин, щоб промити систему від різного пилу.


Популярные услуги:

замена труб стояка
установка сантехники
установка проточного бойлера
замена крана в ванной
установка раковины в ванной
установка душ кабины
поверка счетчиков воды
замена счетчика воды в киеве
разводка сантехники в квартире
перенос батарей отопления